MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 13857314
nr 1385 7314
CARPET
oriental, 100x184cm, wear, damages.
orientalisk, 100x184cm
Condition: slitage, skador
SEK 700
Monday Mars 22 2021
at 20:31:51
450 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr
700 kr